O mnie

makijaz_omnieJestem absolwentką informatyki stosowanej na UAM na Wydziale Fizyki w Poznaniu. Ukończyłam szkołę Beauty-Art w Poznaniu z zakresu wizażu i stylizacji fryzur, również liczne kursy z zakresu wizażu, stylizacji paznokci i inne usługi kosmetyczne.

Jestem rodowitą Poznanianką i mieszkam w Poznaniu. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi kosmetyczne, uruchomiłam własną firmę. Klientki przyjmuję zarówno u siebie (w salonie kosmetycznym), jak również dojeżdżam do nich na terenie Poznania i okolic, zwłaszcza w dniu ślubu, aby odciążyć Pannę Młodą w tym wyjątkowym dniu.

Wizaż jest moją pasją od wielu lat, fascynuje mnie jego bogactwo kolorów, piękno i wciąż odkrywam jego nieskończone tajemnice. Stale rozwijam swoje umiejętności, aby zadowolić wymagającego klienta oraz być coraz lepsza w mojej pracy, która przynosi mi wiele satysfakcji .

Ważne jest dla mnie, by makijaż był dobrze dobrany i dokładnie wykonany. Dzięki temu uwydatni najpiękniejsze cechy ludzkiej twarzy (na przykład szeroki uśmiech :) ), da dużą radość i piękną urodę jednocześnie chowając jej niedoskonałości. Ważne są dłonie i paznokcie, które podkreślają charakter człowieka. A także pozwala być zgodnym z obowiązującymi trendami mody.

Poza makijażem spełniam się jako szczęśliwa żona. Uwielbiam gotować i zajmować się domem, aby było to ciepłe, przytulne gniazdko. Lubię także podróżować oraz chodzić na zakupy :) Dziękuję mojemu Mężowi za to, że od samego początku naszej znajomości, w narzeczeństwie i teraz w małżeństwie, wspiera mnie w realizacji moich marzeń i pasji.

Stale współpracuję z fotografami biorąc udział w sesjach zdjęciowych. Używam również profesjonalnych kosmetyków i narzędzi pracy.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!

Referencje: http://www.maxmodels.pl/wizazysta-darka_dusia,referencje.html